Jo bendraamžio L. Kvietkauskio rezultatas – 320 kg (140+180).

Aukso medalį iškovojo Rusijos sportininkas Genadijus Muratovas, dvikovėje surinkęs 400 kg (183+217). Sidabro apdovanojimas atiteko ukrainiečiui Mykolai Hordijčukui (382 kg: 180+202), bronzos – kitam Rusijos atletui Aleksejui Lovčevui (375 kg: 170+205).

Svorio kategorijoje iki 105 kg varžėsi 21 sportininkas.

Ketvirtadienį Vincas Šlevinskis ir Modestas Šimkus dalyvavo svorio kategorijos virš 105 kg varžybose.

V. Šlevinskis dvikovėje surinko 367 kg (167+200) ir užėmė septintą vietą. Čempionu tapo egiptietis Mohamedas Masoudas (412 kg:185+227, asmeninis svoris 147,49 kg), sidabro medalį dėl didesnio asmeninio svorio iškovojo vengras Peteris Nagy (412 kg: 192+220, 151,70), o bronza atiteko ukrainiečiui Olegui Prošakui (402 kg: 185+217).

M. Šimkus liko 11-as (353 kg: 160+193) tarp 15-os sunkiaatlečių.

Trečiadienį svorio kategorijoje iki 94 kg sidabro medalį Lietuvai iškovojo Aurimas Didžbalis.