B grupės rungtynėse Baltarusija po atkaklios kovos 4:3 (1:2, 1:0, 2:1) įveikė Šveicarijos ledo ritulininkus.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Sergejus Kostisynas (05:32, 49:49), Andrejus Stasas (23:06) ir Michailas Grabovski (57:54).

Šveicarijos gretose įvarčius pelnė Yannick Weberis (6:13), Reto Schappi (17:41) ir Etienne'as Froidevauxas (43:59).

Baltarusija su 6 taškais B grupėje užima trečią vietą, tuo metu Šveicarija – paskutinę.
Baltarusijos ledo ritulio rinktinė

A grupėje Prancūzijos ledo ritulininkai 5:3 (0:1, 1:2, 4:0) nugalėjo be pergalių likusią Slovakiją.

Prasidėjus trečiajam kėliniui Slovakija pirmavo 3:1, tačiau paskutines dešimt rungtynių minučių Prancūzija sužaidė tiesiog fantastiškai. Per 26 sekundes prancūzai išlygino rezultatą, o kėlinio pabaigoje įgijo ir pergalingą persvarą.

Prancūzijos gretose įvarčius pelnė Baptiste'as Amaras (26:23 ir 50:30), Antoine'as Rousselas (50:56 ir 59:31) ir Damienas Fleury (56:19).

Pralaimėjusių gretose pasižymėjo Ladislavas Nagy (4:24 ir 23:31) bei Miroslavas Satanas (36:11).

Prancūzijos ledo ritulininkai su 5 taškais žengia trečioje A grupės vietoje, tuo tarpu Slovakija su 1 taškų yra septinta.