Kiek geriau sekėsi Lietuvos moterims - Dianai Rasimovičiūtei bei Natalijai Kočerginai, kurios suko po du baudos ratus ir užėmė atitinkamai 57 ir 58-a vietas bei 7,5 km distancijoje daugiau nei pustrečios minutės atsiliko nuo vos antrąją pergalę šiame sezone iškovojusios suomės Kaisos Makarainen, kuri pirmauja ir bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje.

Vos 6,1 sekundės etapo nugalėtojai pralaimėjusi rusė Olga Zaiceva liko antra, o trečiąją vietą užėmė kita suomė Mari Laukkainen, kuri tėvynainei pralaimėjo 22,7 sekundės.

1. Kaisa Makarainen (Suomija) 20 min. 36,3 sek. (1 baudos ratas)
2. Olga Zaiceva (Rusija) atsiliko 6,1 sek. (0)
85.Chardine Sloof (Olandija) 6:10,0 (3)

Bendroje pasaulio biatlono taurės varžybų įskaitoje (po 17 rungčių iš 22) Diana Rasimovičiūtė (34 tšk.) užima 64-ąją vietą, o Natalija Kočergina (11 tšk.) - 87-ioje pozicijoje.

102.Mona Brorsson (Švedija) 1

Nedalyvavus rinktinės lyderiui Tomui Kaukėnui ketvirtadienį vyrų 10 km sprinto lenktynėse kartą šaudykloje suklydęs Karolis Dombrovskis užėmė 72-ąją vietą, o tris baudos ratus sukęs Rokas Suslavičius liko paskutinis, 88-tas.

Antrąją pergalę sezone iškovojo norvegas Johannesas Thingnesas Boe, 7,1 sekundės aplenkęs antroje vietoje likusį Sočio (Rusija) žiemos olimpiados čempioną bei sezono lyderį bendrojoje įskaitoje prancūzą Martiną Fourcade'ą ir 7,2 sekundės - trečią poziciją užėmusį vokietį Arndą Peifferį.

1. Johannes Thingnes Boe (Norvegija) 23 min. 33,2 sek. (0 baudos ratų)
2. Martin Fourcade (Prancūzija) atsiliko 7,1 sek. (0)