Atkrintamajame etape R. Jukna savo pirmą kovą laimėjo užtikrintai, 14:9 įveikęs šveicarą Antoine Lutiną. Tačiau antroji kova, siekiant patenti tarp 32 varžybų geriausių, lietuviui nebuvo tokia sėkminga. Mūsų sportininkas 9:15 nusileido JAV atstovui Charles Horowitz, vėliau laimėjusiam bronzos medalį.

Kitiems dviems vaikinams sekėsi kukliau. Matas Bartaška, parengiamajame etape pelnęs 3 pergales iš 5, atkrintamosiose varžybose 13:15 nusileido šveicarui Sebastian Weber, o Arnas Salokas, pradžioje laimėjęs 1 kovą iš 6, į atkrintamąjį etapą nepateko.

Galutinėje įskaitoje tarp 221 dalyvio R. Jukna užėmė 40, M. Bartaška – 131, A. Salokas – 187 vietas.

Merginoms varžybose sekėsi kiek prasčiau. Elzė Šatkauskaitė, savo pogrupyje laimėjusi 2 kovas iš 6, suklupo pirmoje atkrintamojo etapo kovoje, 13:15 nusileidusi austrei Stefanie Fehrer. Olivija Mašalo, pogrupyje taip laimėjusi 2 kovas iš 6, atkrintamosiose varžybose susitiko su itin nepalankia priešininke – Ana Mesic ir pralaimėjo rezultatu 4:15. Trečioji mūsų fechtuotoja Erika Mackoit, pralaimėjusi visas kovas pogrupyje, tolesniame varžybų etape nedalyvavo.

Galutinėje įskaitoje tarp 158 fechtuotojų E. Šatkauskaitė buvo 105, O. Mašalo – 122, E. Mackoit – 153.

Vaikinai dalyvavo ir komandinėse varžybose. Pagal individualių varžybų rezultatus sudarytas komandų reitingas lėmė lietuviams 20 vietą, todėl pirmasis susitikimas įvyko su 4-a Italijos komanda, gavusia 13-tą varžybų reitingą. Deja, šis mačas mūsų špagininkams nebuvo sėkmingas – vaikinų komanda 29:45 nusileido italams ir galutinėje įskaitoje užėmė 21 vietą tarp 34 komandų.