25-erių lengvaatletės mirtimi įtariamas jos vyras. Remiantis vietos pranešimais, nusikaltimas galėjo būti įvykdytas lengvaatletės namuose, policija tiria moters mirties aplinkybes.

Šią vasarą vidutinių nuotolių bėgikė Tokijo olimpinėse žaidynėse varžėsi 5000 m distancijoje. Ji liko arti olimpinio bronzos medalio: pasiekė asmeninį rekordą (14.39:62 min.), finišavo 4-oje vietoje, o nuo prizininkių pakylos ją skyrė 1 sekundė.

Prieš mėnesį ji pasiekė naują pasaulio rekordą 10 000 m bėgimo rungtyje, nuotolį įveikusi per 30:01 min.

Lengvaatletė iškovojo bronzos medalius 2017 ir 2019 metų pasaulio čempionatuose 10 000 m rungtyje.

Jos mirtį patvirtino Kenijos Nairobio regiono lengvosios atletikos vadovė Barbara Korir.

„Tirop kūnas rastas jos namuose Itene, įtariama, jog ją nužudė jos vyras. Mes vis dar stengiamės išsiaiškinti daugiau aplinkybių apie jos mirtį.

Kenija neteko savo brangakmenio, žvaigždės, kuri sparčiai kilo tarptautinėje lengvosios atletikos arenoje. Meldžiame dievo, jog jis šiuo sunkiu metu suteiktų stiprybės šeimai ir draugams“, – socialinėje medijoje rašė B. Korir.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)