Penktadienį triumfavusi moterų greitojo nusileidimo rungtyje, pirmadienį Slovėnijos kalnų slidininkė aplenkė visas varžoves dvikovės – greitojo nusileidimo bei slalomo – rungtyje. Beje, tai ketvirtasis T. Maze aukso medalis pasaulio čempionatuose – 2011 metais ji triumfavo didžiojo slalomo rungtyje, o po dvejų metų nugalėjo ir didžiausiojo slalomo varžybose.

Pirmadienį tapusi lydere jau po greitojo nusileidimo rungties T. Maze dviejuose nusileidimuose sugaišo 2 minutes 33,37 sekundės ir 0,22 sekundės aplenkė jau aštuntąjį medalį pasaulio čempionatuose iškovojusią austrę Nicolę Hosp.

Trečią ir ketvirtą vietas užėmė dar dvi austrės – bronza atiteko iki šių pirmenybių po du aukso ir sidabro medalius planetos čempionatuose iškovojusiai Michaelai Kirchgasser (2:33,72), o ketvirta liko jau auksą ir sidabrą Biver Krike laimėjusi Anna Fenninger (2:34,26).

1. Tina Maze (Slovėnija) 2 min. 33,37 sek. (1:45,25 + 48,12)
2. Nicole Hosp (Austrija) 2:33,59 (1:46,15 + 47,44)
3. Michaela Kirchgasser (Austrija) 2:33,72 (1:46,58 + 47,14)
4. Anna Fenninger (Austrija) 2:34,26 (1:46,58 + 48,75)
5. Lara Gut (Šveicarija) 2:34,26 (1:45,27 + 49,04)
6. Kathrin Zettel (Austrija) 2:35,01 (1:47,00 + 48,01)
7. Ilka Stuhec (Slovėnija) 2:35,80 (1:46,39 + 49,41)
8. Francesca Marsaglia (Italija) 2:35,96 (1:46,65 + 49,31)
9. Ragnhild Mowinckel (Norvegija) 2:35,98 (1:46,32 + 49,66)
10. Margot Bailet (Prancūzija) 2:36,59 (1:47,49 + 49,10).