Nugalėtojams po įvartį pelnė Willas Butcheris (17 min.), Chrisas Kreideris (23), Camas Atkinsonas (30) ir Nickas Jensenas (55).

Su 5 taškais amerikiečiai pirmauja grupėje, o pirmą nesėkmę patyrę danai (2 tšk.) yra ketvirti.

Pirmo turo rungtynėse B grupėje Suomijos rinktinė net 8:1 (2:0, 3:1, 3:0) sutriuškino Pietų Korėją. Beje, suomiai net tris savo įvarčius pelnė žaisdami mažumoje.

A grupės antrojo turo susitikime Prancūzija 6:2 (2:1, 1:0, 3:1) nugalėjo autsaiderę Baltarusiją.

Tuo metu Čekijos ledo ritulininkai po pratęsimo 3:2 (0:1, 1:1, 1:0; 1:0) išplėšė pergalę iš Slovakijos atstovų rankų.

Nuo 7-tos rungtynių minutės beveik visą laiką vienu įvarčiu pirmavę slovakai trečiame kėlinyje galėjo įtvirtinti savo pergalę, bet likus žaisti apie minutę neišnaudojo auksinės progos ir iš kelių metrų atstumo nepataikė į tuščius vartus.

O likus vos 9 sekundėms iki pagrindinio laiko pabaigos čekas Martinas Nečas pasiuntė ritulį slovakų vartininkui tarp kojų ir išplėšė pratęsimą, kuriame Čekijos komandai ir Dmitrijui Jaškinui prireikė viso labo poros minučių.

Čempionate dalyvauja 16 rinktinių, suskirstytų į dvi grupes.

Į atkrintamąsias varžybas pateks po keturias geriausias grupių ekipas. Dvi prasčiausiai pasirodysiančios komandos iškris į I diviziono A grupę.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.