Europos čempione tapo prancūzė Sandie Clair, kuri finale 2:0 įveikė K. Vogel.

Pusfinalyje S. Krupeckaitė nusileido Vokietijos sportininkei Kristinai Vogel.

Pusfinalyje vokietė laimėjo pirmąjį važiavimą, tačiau S. Krupeckaitė buvo greitesnė antrajame. Deja, lemiamame trečiajame važiavime sėkmė vėl šypsojosi K. Vogel.

Beje, šią sportininkę lietuvė jau buvo įveikusi aštuntfinalyje.

S. Krupeckaitei šioje rungtyje priklauso pasaulio rekordas – gegužės pabaigoje lietuvė Maskvoje distanciją įveikė per 10,793 sek.

Kvalifikacijoje lietuvė pasiekė 7-tą rezultatą. Pirmajame etape (1/16) S. Krupeckaitė įveikė rusę Viktoriją Baranavovą (11,844 sek.), o aštuntfinalyje buvo greitesnė už Vokietijos dviratininkę K. Vogel (11,961 sek.).

Ketvirtfinalyje S. Krupeckaitė pranoko Prancūzijos dviratininkę Clarą Sanchez (11,568 sek.).

Kita Lietuvos dviratininkė Gintarė Gaivenytė kvalifikacijoje nuotolį įveikė per 11,982 sek. bei į pagrindines varžybas nepateko. Lietuvės rezultatas buvo priešpaskutinis, 18-tas.

Vyrų sprinto lenktynių kvalifikacijoje Gediminas Petrauskas
sugaišo 10,771 sekundės ir, užėmęs 22-ą vietą tarp 28-ių dalyvių, pateko į atkrintamąsias varžybas. Deja, šešioliktfinalyje Lietuvos dviratininkas
nusileido olandui Roy'ui Van Den Bergui ir pasitraukė iš kovos dėl medalių.

Vyrų omniumo (daugiakovės) pirmoje rungtyje Gediminas Bagdonas 200 m
sprinto rungtyje distanciją numynė per 14,124 sekundės ir užėmė 17-ą vietą tarp 21-o dalyvio.