Pirmąjį serijos mačą išvykoje San Chosė komanda varžovams pralaimėjo 2:3 (0:2, 2:0, 0:1).

Trečiadienio rungtynėms Pitsburge lietuvis nebuvo registruotas.

Per dešimt mačų atkrintamosiose varžybose puolėjas iš Lietuvos aikštelėje praleido 1 valandą 56 minutes ir 26 sekundes, per kurias įmušė įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 5 varžovų metimus ir gavo 2 baudos minutes.

38-erių metų puolėjas D. Zubrus reguliariajame sezone per 50 mačų savo ekipai pelnė 3 įvarčius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 20 baudos minučių.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Philas Kesselas (28:20) ir Conoras Sheary (62:35), o „Penguins“ vartininkas Mattas Murray atrėmė 21 varžovo metimą iš 22.

Vienintelio įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Justinas Braunas (55:55), o vartininko Martino Joneso sąskaitoje – 28 atremti arenos šeimininkų metimai iš 30.

Trečiąsias bei ketvirtąsias Stenlio taurės turnyro finalo serijos rungtynes komandos San Chosė žais šeštadienį ir pirmadienį.