C. Framptonas, kuriam vasarį sukaks 26 metai, profesionalų ringe dar nėra patyręs nesėkmės skonio. Jis laimėjo visas 15 kovų (10 nokautais). Tiesa, kol kas britas nebuvo susidūręs su labai aukšto lygio varžovu, o visos C. Framptono kovos vyko Didžiojoje Britanijoje.

Šiaurės Airijos atstovas įspūdingai boksavosi ir mėgėjų varžybose, kur šventė per 100 pergalių, o suklupo tik 8 kartus. C. Framptonas 2007 metų Europos mėgėjų čempionate laimėjo sidabro medalį.

28 metų K. Martinezas Belfaste gins EBU čempiono titulą. 2011-aisiais jis trečią kartą tapo EBU čempionu. Ispanijos boksininkas profesionalų ringe iškovojo 27 pergales (19 nokautų), 3 kartus nusileido oponentams. Beje, K. Martinezas mėgėjų ringe laimėjo visas 40 kovų.

Boksininkų C. Framptono ir K. Martinezo kova – jau vasario 9 d. 22.00 val. – tik per „Viasat Sport Baltic“ kanalą.