aA
Šeštadienį Alytuje vyko Lietuvos sportinių šokių federacijos organizuojamas 2019-ųjų metų Lietuvos 10-ies šokių čempionatas. Kombinuotose standartinių ir Lotynų Amerikos šokių varžybose, dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionuose, rungėsi geriausios šalies šokėjų poros.
Lietuvos 10-ies šokių čempionato nugalėtojai
© LSŠF

Čempionais suaugusiųjų grupėje tapo Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas“), jaunimo iki 21 m. grupėje geriausiai pasirodė Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys“).

Jaunimo grupėje nugalėjo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“), jaunių II grupės laimėtojais tapo Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys“), jaunių I grupėje aukso medalius laimėjo Kipras Kūra ir Aleksandra Čižik (Klaipėdos „Žingsnis“), jaunučių II grupėje pirmą vietą laimėjo Titas Česnauskas ir Lukrecija Kūraitė (Klaipdėdos „Žingsnis“).

Jaunučių I grupėje nugalėjo Lukas Bilvinas ir Eglė Čeburnytė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija“), o senjorų II/III grupėje – Audrius Blažys ir Erika Blažienė (Šiaulių „Šypsena“).

Į Pasaulio ir Europos 10-ies šokių čempionatus siunčiamos geriausios jaunių II, jaunimo, jaunimo iki 21m. ir suaugusiųjų grupių poros. Paprastai į 10-ies šokių pasaulio čempionatą deleguojami šalies čempionai, o Europos čempionate šaliai atstovauja vicečempionai.

Suaugusiųjų grupės rezultatai:

1. Nikita Moisejenko – Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas“)
2. Edgaras Baltaragis – Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo“ – „Sūkurys“)
3. Deimantas Murauskas – Kamilė Dunskytė (Šiaulių „Šypsena“)
4. Justas Martišius – Simona Mankauskaitė (Kauno „Danza M“)

Jaunimo iki 21 m. grupės rezultatai:

1. Gedvinas Meškauskas – Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys“)
2. Deimantas Murauskas – Kamilė Dunskytė (Šiaulių „Šypsena“)
3. Laurynas Makarovas – Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos“)

Jaunimo grupės finalo rezultatai:

1. Karolis Burneikis – Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“)
2. Laurynas Makarovas – Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos“)
3. Justas Gedgaudas – Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys“)
4. Markas Sabaliauskas – Ksenija Samusevič (Palangos „Svivelis“)
5. Aurimas Meška – Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus „Davi“)
6. Gediminas Galčius – Elzė Gusčiūtė (Vilniaus „Šokių sostinė“)

Grupėje varžėsi 12 porų.

Jaunių II grupės finalo rezultatai:

1. Edvardas Mašaro – Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys“)
2. Kipras Burneikis – Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas“)
3. Arnas Endriulaitis – Austėja Vaičekauskaitė (Kauno „Kaspinas“)
4. Nojus Karka – Lukrecija Zemenauskaite (Vilniaus „Davi“)
5. Faustas Naruškevičius – Anastasija Pavšukova (Vilniaus „Vijūnas“)
6. Saulenis Česnauskas – Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys“)

Grupėje varžėsi 15 porų.

Jaunių I grupės rezultatai:

1. Kipras Kūra ir Aleksandra Čižik (Klaipėdos „Žingsnis“)
2. Vilius Gruodis – Liepa Samajauskaitė (Vilniasu „Davi“)
3. Raigardas Gedvilas – Agita Banyte (Vilniaus „Spindulys“)
4. Kristupas Mlinskas – Patricija Kairytė (Klaipėdos „Žingsnis“)
5. Nojus Grinskis – Ieva Grybauskaitė (Kauno „Santaka“)
6. Dominykas Šešelgis – Mantė Šimkutė (Klaipėdos „Žingsnis“)

Grupėje varžėsi 11 porų.

Jaunučių II grupės finalo rezultatai:

1. Titas Česnauskas – Lukrecija Kūraitė (Klaipėdos „Žingsnis“)
2. Mykolas Inta – Fausta Rupšytė (Klaipėdos „Žuvėdra“)
3. Dovydas Tamošauskas – Ugnė Vedeikytė (Klaipėdos „Žingsnis“)
4. Laurynas Žaliukas – Luka Jankauskaitė (Vilniaus „Davi“)
5. Kajus Astrauskas – Kamilė Tkačenko (Klaipėdos „Žingsnis“)
6. Tadas Žukauskas – Greta Gedvilaitė (Klaipėdos „Klaipėdos šokių akademija“)

Grupėje varžėsi 11 porų.

Jaunučių I grupės rezultatai:

1. Lukas Bilvinas ir Eglė Čeburnytė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija“)
2. Nojus Vaškys – Auksė Stuopelytė (Klaipėdos „Žingsnis“)
3. Dovydas Labutis – Kamilė Valentėlytė (Kauno „Duetas“)
4. Deividas Gotoveckis – Amelija Bazarova (Vilniaus „Augustės ir Justo studija“)
5. Henrikas Laurinaitis – Rusnė Raškevičiūtė (Kėdainių „Vilnis“)

Senjorų II/III grupės rezultatai:

1. Audrius Blažys ir Erika Blažienė (Šiaulių „Šypsena“)
2. Nikolajus Urbanovič – Natalija Tuchto (Klaipėdos „Mondo“)
3. Raimundas Mickūnas – Audronė Mickūnienė (Vilniaus „Ratuto“)

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(5 žmonės įvertino)
4.0000
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sidabro medalį į Lietuvą parvežęs Motiejus Morauskas: laimės buvo pilnos kelnės (6)

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną – vasario 16-ąją – į Lietuvą buvo parvežtas...

MMA turnyre JAV – Juliaus Anglicko triumfas (4)

Penktadienį JAV vykusiame mišrių kovos menų ( MMA ) turnyre „LFA 60“ pergalę iškovojo ir...

KHL čempionate – svarbi Ališausko komandos pergalė po atviru dangumi

Penktadienį Rygoje (Latvija) surengtose Kontinentinės ledo ritulio lygos (KHL) rungtynėse po atviru...

Geriausiu Lietuvos boksininku išrinktas 21-erių šilutiškis (3)

Penktadienį Vilniuje apdovanoti geriausi 2018 metų Lietuvos boksininkai, boksininkės, treneriai ir...

Dramos pirmenybių finiše: Dzindzaletaitė – nukarūnuota, ėjimo čempionę paskelbė teisėjai

Į Europos čempionatą – dvi trišuolininkės iš Lietuvos. Penktadienį pasibaigusiame šalies...

Top naujienos

Lietuviai aplankė išskirtinę Indijos vietą, kurioje streikai – kasdienybė: viskas dėl moterų (5)

Praleidę keturias dienas Alapuroje, pasidžiaugę „Backwaters“ ir pliažais, atšventę...

Skurdas pagal norvegus: pinigų stoka besiskundžianti 50-metė norvegė laukia 1700 eurų pensijos (233)

51 m. norvegė Liv Iversen yra seniausio lėlių teatro pietvakarinėje Norvegijos pakrantėje...

Ivaškevičius: daug kartų norėjau atsisakyti šitos premijos (252)

Teikiant nacionalines kultūros ir meno premijas, prezidentė Dalia Grybauskaitė šeštadienį...

Globos namų darbuotoja nusprendė prabilti apie tai, kas vyksta už uždarų durų: situacija kelia nerimą (82)

Kylantys incidentai, psichologinės pagalbos trūkumas ir nekompetetingi darbuotojai – tokias...

Antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje – įtempta kova: netrukus paaiškės, kas pateks į finalą balsuokite (20)

Vasario 16-osios vakarą skamba antrasis nacionalinės „ Eurovizijos “ pusfinalis. Ši tiesioginė...

Kurtizanių amžius Paryžiuje: nuo slaptų bordelių iki šampano vonių ir „meilės kėdės“ (24)

Prieš kelis metus Paryžiaus Orsė muziejus (Musée d'Orsay) pirmą kartą surengė šokiruojančią...

Adomaitis galimybes finale vertina vienodai, Maksvytis gailisi suklydęs ir nesuvaldęs auklėtinių (19)

Luigi Lamonica buvo labiausiai aptarinėjamas personažas prieš Karaliaus Mindaugo taurės finalo...

Gydytojas kritiškai įvertino plintančią sveikatingumo madą: tai tinka tikrai ne visiems (35)

Tikriausiai televizijoje ir socialiniuose tinkluose teko pastebėti vis dažniau atsirandančius...

Miunchene – vienas už kitą įžūlesni Lavrovo pareiškimai papildyta (1005)

Vokietijos kanclerė Angela Merkel gynė Vokietijos prekybos ryšius su Rusija ir ragino pasaulio...

Garsių aviatorių pėdsakai Panevėžyje ir neeilinis įvykis miesto istorijoje (3)

Panevėžyje F. Vaitkaus, Dariaus ir Girėno gatvių pavadinimai byloja ne tik apie aviacijos...