Svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai 5:0 (3:0, 2:0, 0:0) sutriuškino 32-ą nesėkmę per 64 mačus patyrusią bei devintojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Vašingtono „Capitals“ (69 tšk.) komandą.

Tarp trijų geriausių mačo žaidėjų patekęs „Devils“ puolėjas iš Lietuvos įvartį pelnė pirmo kėlinio pabaigoje (18:19), o po jo tikslaus perdavimo antrame kėlinyje (35:02) įvartį įmušė čekas  Patrikas Eliašas.

Per 21 žaidimo minutę (21:06) D. Zubrus iš viso 4 kartus metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Be 16 įvarčių ir 22 rezultatyvių perdavimų, 33-ejų metų lietuvio sąskaitoje šiame sezone - 34 baudos minutės.

Likusius tris įvarčius svečiams pelnė Zachas Parise'as (11:29, 17:50 ir 23:08).