2016-ųjų Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių metu I. Oliveira tapo bene labiausiai žiniasklaidoje aptarinėjama Brazilijos delegacijos atstove. Skandalas kilo po to, kai į viešumą iškilo publikacijos įžangoje minėtasis tuomet 20-metės sportininkės nuotykis.

Tuomet skelbta, kad su P. Goncalvesu ji mylėjosi judviejų startų olimpinėse žaidynėse išvakarėse – neva, dėl audringai praleistos nakties abiejų sportininkų rezultatai buvo itin prasti. Skelbtas ir faktas, kad norėdama praleisti naktį viena su vaikinu, Ingrid iš savo kambario išprašė kitą šuolininkę, o pastaroji saldžiąją porelę ir įskundė – internete pasirodė netgi lovos su sujauktais patalais nuotraukos.

Apie šį įvykį ir jo atoveiksmį I. Oliveira pagaliau ryžosi kalbėti „UOL Deporte“ portalui. Brazilės nuomone, ji elgėsi ne pagal taisykles, tačiau visuomenės buvo pasmerkta ir žeminama nepelnytai.

„Aš buvau žeminama visame pasaulyje. Mane tiesiog persekiojo. Į paštą gavau krūvas pornografijos, sulaukiau pasiūlymų filmuotis vaizdo klipuose, skirtuose tikrai ne televizijai.

Ir praradau darbą. Buvau atakuojama viso pasaulio žiniasklaidos, ji kūrė istorijas, kurių mano gyvenime niekada nebuvo. Ir viskas tik dėl to, kad esu moteris, turinti seksualinių santykių. Atėjo laikas papasakoti, kas aš esu ir ką išgyvenau“, – savo parašytoje publikacijoje „UOL Deporte“ portale tvirtina I. Oliveira.

„Kartais žmonės gatvėje mane sustabdo ir klausia: ar tu Ingrid? Ta pati Ingrid iš olimpiados? Ir aš jau įsivaizduoju tą personą, skaitančią naujienas ir kalbančią apie mane: „laukinio sekso maratonas, orgijos, polemika...“

Žmonėms patinka naudoti šį žodį kalbant apie mane. Polemika. Taip sako, kai kalba apie mano užpakalį. Sekėjų skaičius „Instagram“ tinkle nuo 90 tūkst. užaugo iki 250 tūkst. Viskas dėl polemikos ir užpakalio“, – rašo I. Oliveira, socialiniuose tinkluose iš tikrųjų nevengianti pasipuikuoti savo figūra.

Šuolininkė pabandė paaiškinti ir tai, kas iš tikrųjų nutiko žaidynių metu. Brazilė konstatuoja, kad, skirtingai nei skelbė žiniasklaida, ji visgi nebuvo išmesta iš olimpinio kaimelio, tačiau nuo informacijos apie sekso nuotykį pasirodymo spaudoje, jos gyvenimas pavirto pragaru.

„Taip, aš atsivedžiau P. Goncalvesą į savo kambarį. Tačiau tai tikrai nebuvo nei mano, nei jo starto žaidynėse išvakarės. Ir jis neišbuvo kambaryje visos nakties, taip pat iš kambario aš nieko neišprašiau ir neišmečiau. Su Pedro susipažinome dar per Panamerikos žaidynes Toronte, tačiau pradžioje – per socialinius tinklus.

Rio žaidynių metu mes susitikome, kalbėjomės, o vėliau užsimanėme ir kai ko daugiau, – dėsto I. Oliveira. – Dar prieš atidarymo ceremoniją pasikalbėjau su savo kambario drauge ir paklausiau, ar ji galėtų jį trumpai užleisti.

Daug kas šitaip elgiasi per žaidynes. Jums reikėtų pamatyti, kiek prezervatyvų išdalijama olimpiniame kaimelyje... Kam jie, kad iš jų pūstų oro balionėlius? Usainas Boltas apskritai į savo kambarį prasivedė jokios akreditacijos neturinčią merginą, tačiau niekas – nieko. Daug kas naudojo „Tinder“ programą. Ir ką?“

Anot brazilės, jei Jamaikos sprinto legendos nuotykiai olimpiniame kaimelyje ir už jo ribų buvo toleruojami ir tarsi „savaime suprantami“, ji pati buvo tarsi paaukota, o su ja mylėjęsis P. Goncalvesas taip pat išvengė tokios masinės kritikos, kokią gavo moteris.

„Mano atvejis buvo iškeltas į viešumą. Paskambino tuo metu, kai valgiau, ir pasakė, kad mane ir Pedro išmes iš olimpinio kaimelio lauk.

Tačiau to nepadarė, nes visa mūsų istorija iki tol buvo nepriekaištinga. Po kelių dienų sužinojome, kad informacija pasiekė žiniasklaidą. Negalėjau miegoti, per keletą valandų žinia apskriejo visus pasaulio kampelius. Verkiau per visą treniruotę, turbūt išverkiau 15 litrų ašarų“, – prisimena gražuolė.

Sportininkė pripažįsta, kad jos poelgis aistros sūkuryje nebuvo teisingas, tačiau mano, kad sulaukė pernelyg didelio pasmerkimo.

„Aš suprantu, kad pasielgiau neteisingai, tačiau dėl to prisikentėjau labai labai daug. Manau, kad visuomenės „gydymas“, kurį aš turėjau iškęsti, buvo neteisingas.

Aš visada norėjau išreikšti savo poziciją, bet man vis sakydavo: „tai ne tas momentas“. Mačiau vos vieną naujieną, sukurptą mano naudai. „Žmogau, tavo motina taip pat turėjo seksualinių santykių“, – tuomet skelbė antraštė. Tai mane pradžiugino, nes kažkas suprato, kokią „mačizmo“ ataką man teko išgyventi“, – tvirtina I. Oliveira.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (103)