Kitų antradienį startavusių lietuvių rezultatai buvo prastesni.

Aliona Sabaliauskienė moterų 15 km asmeninėse lenktynėse finišavo 37-a (5 netaiklūs šūviai, 47:53,9). Tuo tarpu kartu su T. Kaukėnu startavęs Rokas Suslavičius liko 46-as (1 netaiklus šūvis).

Vyrų varžybų nugalėtoju tapo vokietis Danielis Bohmas (48:20,7), aplenkęs ukrainietį Artiomą Prymą (atsiliko 1 min. 06,7 sek.) ir Eriką Larsseną (2 netaiklūs šūviai, + 1:31,7 sek.).

Moterų lenktynių čempione tapo rusė Anastasija Zagoruiko (41:44,1; 1 netaiklus šūvis), palenkusi vokietes Julianę Doll (atsiliko +46,5 sek., 2) ir Carolin Henneckę (+1:07,4; 1).