Turnyre dalyvavo daugiau nei 400 sportininkų iš 24 šalių. Lietuvos rinktinei atstovavo 21 kovotojas, iš kurių net 17 užėmė prizines vietas.

Aukso medalius turnyre iškovojo septyniolikmečiai Arnoldas Karpavičius (svorio kategorija - 48 kg, klubas „Vilkas“), Povilas Andriušaitis (71 kg, „Remeris“) ir Airidas Vainauskas (75 kg, „Tornado“) bei 21-erių Ernestas Dapkus (71 kg, „Forum Palace“).

Sidabro medaliai atiteko 23-ejų Karoliui Šiugždai (75 kg, „Titanas“) ir devyniolikmečiui Mantui Gribuliui (virš 91 kg, „Vilkas“).

Trečiąsias vietas turnyre užėmė 11 Lietuvos sportininkų: Jurgita Leitonaitė (19 m., 75 kg, „Tornado“), Karolis Balandžius (14 m., 51 kg, „Titanas“), Deividas Danyla (15 m., 54 kg, „Titanas“), Tomas Jankovec (15 m., 63,5 kg, „Vilkas“), Saulius Kochanauskas (19 m., 60 kg, „J.Vinčos“), Donatas Končius (23 m., 63,5 kg, „Titanas“), Edvardas Norkeliūnas (21 m., 75 kg, „Titanas“), Nedas Bružas (29 m., 80 kg, „Titanas“), Tomas Mičkauskas (18 m., 80 kg, „Titanas“), Nerijus Lisauskas (20 m., 80 kg, „Titanas“) ir Saulius Dudėnas (20 m., virš 91 kg, „Vilkas“).

Pasak LMTS pranešimo žiniasklaidai, parodomąją kovą amžiaus grupėje iki 9 metų svorio kategorijoje iki 40 kg laimėjo Martynas Jasiūnas.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.