Geriausiai iš Lietuvos atstovų varžybose pasirodęs olimpietis Ronaldas Račinskas nugalėjo visus varžovus ir apvalioje aikštelėje (SKEET) užėmė pirmą vietą. Nugalėtojo rezultatas – 191 pataikymas iš 200 galimų kvalifikacinėse varžybose ir 51 pataikymas iš 60 finale, kuriame varžėsi šeši geriausiai kvalifikacijoje pasirodę sportininkai.

Kvalifikacijoje R. Račinskas dar kartą pagerino jam pačiam priklausantį Lietuvos rekordą – 120 pataikymų iš 125 galimų. Nuo nugalėtojo finale 3 taškais atsilikęs Latvijos atstovas Vadimas Basovas užėmė antrą vietą (186 iš 200 kvalifikacijoje ir 48 iš 60 finale). Bronza atiteko buvusiam pasaulio čempionui iš Estijos Andrejui Inešinui (191 iš 200 kvalifikacijoje ir 40 iš 50 finale).

Tranšėjinėje aikštelėje (TRAP) nugalėjo estas Urmas Saaliste (184 iš 200 kvalifikacijoje ir 37 iš 50 finale), kuris tik po persišaudymo iki pirmos klaidos rezultatu 4:5 nugalėjo savo tautietį Andresą Kullą (187 iš 200 kvalifikacijoje ir 37 iš 50 finale). Bronza iškovojo Lietuvos atstovas Rytis Sventickas (180 iš 200 kvalifikacijoje ir 28 iš 40 finale).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)