Vyrų skriemulinių lankų varžybose nugalėtoju tapo Ugnius Timinskas. „Žaliojo lanko“ klubo atstovas per keturias šaudymo serijas surinko 1147 taškus.

Antrą vietą užėmė latvis Haraldas Bensonas (1125 tšk.), trečią kitas latvis Ainaras Loginis (1116 tšk.). Edmundas Butkus (1099 tšk.) liko šeštas tarp 13 dalyvių.

Vyrų paprastųjų lankų varžybose lietuviai „okupavo“ visą prizininkų pakylą. Nugalėjo Nerijus Švedas (1004 tšk.), antrą vietą užėmė Aidas Jurgaitis (1003 tšk.), trečią Vladimiras Mosinas (962 tšk.). Visi jie atstovauja Lankininkų sporto klubui (LSK). Dar vienas Lietuvos atstovas Aleksandras Maksimovas (822 tšk.) buvo šeštas tarp 13 sportininkų.

Vyrų olimpinių lankų grupėje triumfavo latvis Janis Apsitis (1146 tšk.). Lietuvis Modestas Šliauteris („Auksinis šaulys“, 1141 tšk.) iškovojo sidabro medalį, Kostas Šliauteris (1095 tšk.) liko penktas, Vaidotas Sipavičius (1075 tšk.) aštuntas.

Moterų skriemulių lankų varžybose Inga Timinskienė (1144 tšk.) užėmė antrą vietą, o tradicinių lankų grupėje Aida Grigienė (633 tšk.) buvo trečia. Tarp vyrų, šaudančiais tradiciniais lankais, Egidijus Sekorskas (752 tšk.) tenkinosi ketvirta pozicija.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.