Antras 11,34 kg svorio metime tarp 55-mečių vyrų (M55) buvo Saulius Svilainis (17,61 m), o Rimvydas Medišauskas (19,26 m) tokią pat vietą užėmė tarp 50-mečių (M50). Dvyliktas pastarojoje amžiaus grupėje liko Linas Kulbokas (14,17 m).

Rungčių nugalėtojais tapo austras Gottfriedas Gassenbaueris (18,13 m) bei lenkas Lechas Kowalskis (20,33 m), o bronzos medalius pelnė atitinkamai britas Bobas Broadbridge'as (16,53 m) ir lenkas Marekas Stolarczykas (18,56 m).

Šešta tarp 60-mečių moterų (W60) trišuolio rungtyje buvo Genovaitė Avižonienė (6,48 m), aštuntąją vietą (M65) disko metime užėmė Vladas Zaniauskas (35,41 m).

Po keturių varžybų dienų 23-ią vietą tarp 30-ties medalius iškovojusių komandų užimančios Lietuvos delegacijos sąskaitoje – 2 aukso, 4 sidabro ir 5 bronzos apdovanojimai.

Lietuvos veteranai be medalių iš Europos čempionatų negrįžta. Sėkmingiausi čempionatai buvo 2005 metais Švedijoje ir 2007 metais Suomijoje, kuomet iškovota po penkis aukso ir po du sidabro bei bronzos apdovanojimus. Prieš dvejus metus Ispanijoje laimėti trys aukso, keturi sidabro ir vienas bronzos medalis.

Daugiausiai medalių (įskaitant ir šias pirmenybes) yra iškovojusios Algina Vilčinskienė (4 aukso, 2 sidabro) ir Jadvyga Putinienė (3 aukso, 2 sidabro).