Dėre įvyko Europos vilkikų tempimo čempionatas. Šiose varžybose dalyvavo atletai iš Lenkijos, Latvijos, Vokietijos, Olandijos, Vengrijos, Slovakijos, Ukrainos, Rumunijos bei Lietuvos.

Lietuvai atstovavo du galiūnai – Saulius Brusokas ir Mindaugas Jaras.

Atletai varžėsi dviejose rungtyse: 17 tonų vilkiko tempimas stovint ir to paties vilkiko tempimas sėdint.

Vyrų amžiaus grupėje šį vilkiką reikėjo tempti 18 metrų laikui, o veteranams – 15 metrų.

Veteranų amžiaus grupėje nenugalimas buvo S. Brusokas. Saulius tiek pirmoje, tiek ir antroje rungtyje pademonstravo aukštą meistriškumą ir užtikrintai išplėšė pergalę nutempęs vilkiką per 32,96 ir 36,83 sekundės.

Mindaugui sekėsi prasčiau: vyrų amžiaus grupėje po abiejų rungčių užėmė devintą vietą. Čempionu tapo olandas Kelvinas de Ruiteris.