Garbės įvartį į rusų vartus įmušė Madsas Christensenas (25:02).

Tvirtai pirmaujantys E grupėje Rusijos ledo ritulininkai surinko 12 taškų ir 6 taškais lenkia Danijos bei Suomijos komandas.

Pirmą pergalę E grupėje iškovojo, tačiau autsaiderės pozicijoje tebėra Baltarusijos rinktinė, sekmadienį po pratęsimo kiek netikėtai 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 1:0) įveikusi ketvirtojoje pozicijoje esančius Vokietijos ledo ritulininkus.

Nugalėtojams įvarčius pelnė Andrejus Mikhaliovas (06:43) ir Aleksejus Kaliužnyjus (64:45), čempionato šeimininkams - Marcelis Mulleris (59:06).

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

6.Baltarusija401035:102

Pirmąją pergalę F grupės turnyre iškovojo ir kovą dėl vietos ketvirtfinalyje tęsia Latvijos rinktinė, sekmadienį 5:0 (0:0, 0:0, 5:0) sutriuškinusi grupės autsaiderę Norvegijos ekipą.

Dviem įvarčiai prie pergalės prisidėjo Guntis Galvinas (57:02, 59:54), dar po įvartį į varžovų vartus įmušė Lauris Darzinis (42:06), Martinas Cipulis (48:45) ir Janis Spriktsas (58:23).

Trečią pergalę F grupės turnyre sekmadienį iškovojo bei į antrąją vietą pakilo Švedijos rinktinė, 3:1 (1:0, 2:0, 0:1) privertusi pasiduoti planetos pirmenybių vicečempionę bei Vankuverio žiemos olimpinių žaidynių nugalėtoją Kanados ekipą.

Vienu įvarčiu prie pergalės prisidėjo Johanas Harju (02:35), dviem - Jonas Anderssonas (21:47 ir 24:51). Vienintelio įvarčio autorius kanadiečių gretose - Brooksas Laichas (46:57).

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai,

6.Norvegija410036:243

Keturios geriausios kiekvienos grupės komandos pateks į pasaulio ledo ritulio čempionato ketvirtfinalį.

Autsaiderių turnyre – amerikiečių ir italų pergalės

Antrąją pergalę autsaiderių turnyre, kuriame komandos varžosi dėl 13-16 vietų, iškovojo ir vienvalde lydere tapo JAV rinktinė, 4:0 (0:0, 2:0, 2:0) nugalėjusi Prancūzijos ekipą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Nickas Foligno (24:49, 53:41), po vieną - Brandonas Dubinsky (33:11) ir T. J. Oshie (41:36).

Kitame G grupės mače pirmąją pergalę iškovojo Italijos ledo ritulininkai, po atkaklios kovos 2:1 (0:0, 0:0, 2:1) įveikę antrąją nesėkmę patyrusią Kazachstano komandą.

Kazachai pirmavo po tikslaus Romano Starčenkos (44:37) smūgio, tačiau Christianas Borgatello (46:43) netrukus išlygino rezultatą, o pergalingą įvartį įmušė Michaelis Souza (49:30).

G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):