Rokiškėnai gerai pradėjo šią dvikovą ir netikėtai nubaudė varžovus žaisdami mažumoje, kai pasižymėjo Simas Sakaitis (04:45).

Dar po penkių minučių rezultatą padvigubino Saulius Limontas (10:03).

Antrojo kėlinio viduryje S.Sakaitis pelnė dar vieną įvartį (34:02 )ir „Rokiškis“ pasijuto laisviau.

Tik besibaigiant kėliniui „Juodupė“ pelnė pirmąjį įvartį, kai pasižymėjo Rokas Bazys (37:47).

Trečio kėlinio pradžioje savo benefisą pratęsę S. Sakaitis, kuris pelnė trečiąjį savo įvartį (43:52) ir „Rokiškis“ šventė svarbią pergalę, iš antrosios turnyrinės lentelės vietos išstūmęs savo varžovus.

Kitos čempionato rungtynės įvyks penktadienį, 19.30 val. Elektrėnuose, kur vietos „Energija“ priims Kauno „Baltų ainius“.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“ 14 14 0 0 0 140:34 42
2. Rokiškio „Rokiškis“ 11 6 1 0 4 44:36 20
3. Juodupės „Juodupė“ 13 6 0 0 7 37:52 18
4. Vilniaus „Hockey Punks“ 9 5 0 1 3 46:37 16
5. Kauno „Baltų ainiai“ 9 4 1 1 3 58:43 15
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 12 2 1 0 9 51:102 8
7. Elektrėnų „ESSM-2000“ 12 0 0 1 11 38:109 1.