Jis lietuviui pralaimi 11 sekundžių.

„Orica GreenEdge Cycling Team“ komandai atstovaujantis kitas lietuvis 30-metis Tomas Vaitkus bendroje įskaitoje iš 133-ios vietos pakilo į 122-ą ir tėvynainiui R. Navardauskui pralaimi pustrečios minutės.

Penktą 206 km ilgio etapą iš Modenos į Fano sprintu prie finišo laimėjo Marcas Cavendishas iš Didžiosios Britanijos („Team Sky ProCycling“).

Škotas akimirka aplenkė australą Matthew Harley Gossą. Trečias finišavo italas Daniele Bennati. Pasaulio čempionas M. Cavendishas nuotolį įveikė per 4 val. 43 min. ir 15 sek.

R. Navardauskas etapą baigė 25-as kartu su grupe, kuri nugalėtojui pralaimėjo 5 sekundes. 100-oji vieta įskaityta kitam lietuviui T. Vaitkui.