Ketvirtadienį Lietuvos dviratininkas 211 km distanciją įveikė kartu su antro iš eilės etapo nugalėtoju vokiečiu Andre Greipeliu.

Vokietis finiše akimirka aplenkė belgą Michaelį Van Staeyeną ir australą Steelę Von Hoffą.

Etapo rezultatai:

1. Andre Greipel (Vokietija) - 5 val. 12 min. 22 sek.
...
131. Jesper Odgaard Nielsen (Danija) atsiliko 19 min. 48 sek.

Bendroje įskaitoje R. Navardauskas lyderiui vokiečiui A. Greipeliui pralaimi 20 sekundžių.

Bendra įskaita:

1. Andre Greipel (Vokietija) - 10:07:08
2. Alexander Kristoff (Norvegija) - atsilieka 14 sek.

Lenktynėse Prancūzijoje A.Kruopis prarado lyderio poziciją

Aidis Kruopis, atstovaujantis „Orica-GreenEdge Cycling Team“ ekipai, trečiame daugiadienių dviratininkų lenktynių „Tour du Poitou Charentes“ Prancūzijoje etape (99,4 km) finišavo aštuonioliktas, išsaugojęs lyderio poziciją ir bendroje įskaitoje.

Tačiau labai nesėkmingai Lietuvos dviratininkui susiklostė ketvirtas etapas - 22,1 km atskiro starto lenktynės. A. Kruopis šiame etape finišavo 84-as ir bendroje įskaitoje nukrito net į 71-ą poziciją.

24-as trečio etapo finiše buvo Evaldas Šiškevičius („La Pomme Marseille“), o Tomas Vaitkus („Orica-GreenEdge Cycling Team“) tenkinosi 174-a pozicija.

III etapo rezultatai:

1. Giacomo Nizzolo (Italija) - 2 val. 14 min. 37 sek.