Lietuviai sekmadienį dviviete kanoja 200 m sprinto distanciją sekmadienį įveikė per 37,416 sekundės ir net 0,450 sekundės aplenkė antroje vietoje likusius baltarusius Aleksandrą Voučeckį bei Dmitrijų Robčenką.

Bronzos medaliai atiteko vengrams - Attilai Bozsikui ir Gaborui Horvathui, kurie nuo lietuvių atsiliko 0,498 sekundės.

Prieš tai vienvietę kanoją irklavęs Raimundas Labuckas distanciją įveikė per 41,202 sekundės ir, aplenkęs visus varžovus B finale, galutinėje įskaitoje užėmė dešimtą vietą.

Antras B finale sekmadienį buvo vienvietę baidarę irklavęs Egidijus Balčiūnas. Jis nuotolį įveikė per 36,060 sekundės ir, 0,108 sekundės pralaimėjęs rusui Viktorui Zavadskiui, liko antras bei bendroje įskaitoje tenkinosi vienuoliktąja pozicija.