Trečiadienį svečiuose „Devils“ 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) nusileido penktą vietą Rytuose užimantiems Detroito „Red Wings“ (49 tšk.) ledo ritulininkams.

Šį susitikimą stebėjo 20 tūkst. žiūrovų.

16 minučių (16:08) žaidęs lietuvis trečiadienį nė karto nesmūgiavo į varžovų vartus, blokavo du varžovų metimus ir antrajame kėlinyje atsėdėjo 2 baudos minutes. Iš viso 36-erių metų D. Zubraus sąskaitoje per 31-ą šio sezono mačą – 2 įvarčiai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 16 baudos minučių.

Beje, tai buvo 1200-osios puolėjo iš Lietuvos rungtynės NHL reguliariajame sezone karjeroje, per kurias jis įmušė 223 įvarčius, atliko 356 rezultatyvius perdavimus bei „uždirbo“ 745 baudos minutes.

Pagal šį rodiklį 1996-aisiais NHL naujokų biržoje penkiuoliktuoju numeriu pakviestas D. Zubrus pakilo į 101-ąją vietą ir pavijo 100-ojoje pozicijoje esantį britą Oweną Nolaną, kuris 1200 rungtynių reguliariajame sezone sužaidė 1990-2010 metais.

Be to lietuvis sužaidė 92-as rungtynes atkrintamosiose varžybose, per kurias įmušė 11 įvarčių, atliko 24 rezultatyvius perdavimus ir atsėdėjo 72 baudos minutes.

Svečiai pirmavo po tikslaus Josepho Whitney (35:37) smūgio, tačiau netrukus Darrenas Helmas (37:56) rezultatą išlygino, o trečiajame kėlinyje Henrikas Zettebergas (54:59) ir tas pats Darrenas Helmas (55:35) įmušė dar du įvarčius į svečių vartus.