27-erių panevėžietis distanciją įveikė per 3 min. 37,50 sek. ir nusileido tik atrankos lyderiui amerikiečiui Kieranui Smithui (3:35.99). Bronza atiteko kitam JAV plaukikui Jake‘ui Magahey (3:38.02).

D. Rapšys atrankoje buvo trečias (3:43.23), į priekį praleidęs abu minėtus amerikiečius.

Trečias jis jau tris kartus finišavo ir praėjusių dviejų pasaulio taurės etapų 400 bei 200 m distancijų finaluose.

Iš viso D. Rapšys per savo karjerą pasaulio taurės varžybose yra iškovojęs net 32 apdovanojimus (16 aukso, 11 sidabro ir 5 bronzos).

Andrius Šidlauskas vyrų 100 m plaukimo krūtine finale finišavo septintas (58,50 sek.). Tokią pačią poziciją jis užėmė ir atrankoje.

Nugalėtoju tapo amerikietis Nicas Finkas (56,15 sek.), iškovojęs trečią pergalę iš eilės šioje rungtyje. Antras buvo japonas Yoshiki Yamanaka (56,82 sek.).

Septinta liko ir Rūta Meilutytė, 100 m kompleksinio plaukimo finale nuotolį įveikusi per 59,58 sek. Atrankoje ji klasifikuota aštuntoje vietoje.

Nugalėjo amerikietė Beata Nelson (57,81 sek.).