Rytinėse savo rezervinės rungties atrankos varžybose 26-erių panevėžietis užfiksavo naują asmeninį rekordą 25 m baseine.

Distanciją lietuvis įveikė per 1 min. 55,47 sek. ir nuo ligšiolinio pasiekimo „nukirpo“ 1,92 sek.

Savo plaukime D. Rapšys buvo antras, tokią pačią vietą užėmė ir bendroje įskaitoje tarp 29 dalyvių.

0,38 sek. greitesnis už Lietuvos rinktinės lyderį buvo tik 18-metis Matthew Satesas iš Pietų Afrikos Respublikos.

Finalas vyks šeštadienį, 19.49 val.

50 m plaukimo krūtine atrankoje Andrius Šidlauskas finišavo per 27,10 sek. ir savo plaukime buvo ketvirtas.

Bendroje įskaitoje tarp 35 konkurentų 24-erių panevėžietis užėmė septintą vietą ir taip pat iškopė į finalą. Didžiausiu tempu nuotolį įveikė olandas Arno Kamminga (26,25 sek.).