Pirmą kartą pasaulio čempionu tapo 34 metų baltarusis Vasilijus Kirijenka. Europos žaidynių šios rungties čempionas 53,5 km nuotolį numynė per 1 valandą 2 minutes 29,45 sekundės (vid. greitis – 51,368 km/h) bei 9,08 sekundės aplenkė sidabro medalį iškovojusį 27 metų italą Adriano Malorį ir 26,62 sekundės – trečiojoje pozicijoje likusį 29 metų prancūzą Jeromeą Coppelį.

2011, 2012 ir 2013 metų pasaulio čempionas ir Londono olimpinių žaidynių vicečempionas vokietis Tony Martinas liko septintas. Jis baltarusiui pralaimėjo 1 minutę 16,73 sekundės.

Lietuvos čempionas 27 metų R. Navardauskas nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 30,20 sek., o šalies vicečempionas 29 metų G. Bagdonas – 4 min. 20,38 sek.

Lenktynėse dalyvavo 65 dviratininkai iš 39 šalių. Varžybų dalyviai startavo kas pusantros minutės. Gediminas startavo 11-as, o Ramūnas – 48-as.

Pernai Ispanijoje vykusio pasaulio čempionato vyrų asmeninėse lenktynėse Ignatas Konovalovas tarp 64 dalyvių buvo 39-tas, o R. Navardauskas – 49-tas.

Penktadienį 17.00 val. (Lietuvos laiku) prasidėsiančiose pasaulio čempionato jaunių (iki 18 metų) merginų grupinėse lenktynėse (64,9 km) Lietuvai atstovaus Ema Manikaitė.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)