Lietuvos 163,5 km distancijos finiše 4 minutes ir 19 sekundžių pralaimėjo jau trečiąją pergalę šį sezoną iškovojusiam ir antrąjį etapą iš eilės laimėjusiam vokiečiui Marcelui Kitteliui. Antradienį nuotolį įveikęs per 3 valandas 36 minutes 39 sekundžių Vokietijos dviratininkas tik finišo spurtu aplenkė antrą bei trečią vietas užėmusius atitinkamai norvegą Alexandreį Kristoffą bei prancūzą Arnaudą Demarę.

1. Marcel Kittel (Vokietija) 3 val. 36 min. 39 sek.
...
173.Ramūnas Navardauskas atsiliko 4 min. 19 sek.
...
Alessandro Vanotti (Italija) 7:26

Bendroje įskaitoje po ketvirtojo etapo R. Navardauskas iš 159-osios vietos nukrito į 178-ąją ir lenktynių lyderiui italui
, kuris etapą baigė 24-as, pralaimi 24 minutes bei 9 sekundes.

Bendra įskaita:

1. Vincenzo Nibali (Italija) 13 val. 31 min. 13 sek.
2. Peter Sagan (Slovakija) atsilieka 2 sek.

„Giro d'Italia“ etapą lietuvės baigė su pagrindine grupe

Italijoje vykstančių prestižinių „Giro d'Italia Internazionale Femminile“ dviratininkių lenktynių ketvirtąjį etapą su pagrindine grupe baigė dvi Lietuvos atstovės – „Vaiano-Fondriest“ komandai atstovaujanti Katažina Sosna finišo liniją kirto 63-čia, o „Forno d'Asolo-Astute“ ekipos narė Olena Olijnik finišavo 69-ta.

Abi Lietuvos dviratininkės antradienį 118 km distanciją numynė per 3 valandas 4 minutes ir 11 sekundžių.

Kitos dvi Lietuvos dviratininkės – Daiva Tušlaitė ir Edita Janeliūnaitė(abi „Forno d'Asolo-Astute“) – etapo nugalėtoja tapusiai bei lenktynių lyderės poziciją sustiprinusiai olandei Mariannei Vos pralaimėjo apie minutę ir užėmė atitinkamai 117-ą bei 121-ą vietas.

1. Marianne Vos (Olandija) 3 val. 04 min. 11 sek.
147.Giovanna Michieletto (Italija) 4:38

Bendroje įskaitoje po prologo ir keturių etapų aukščiausiai iš Lietuvos atstovių pakilusi Olena Olijnik užima 45-ąją vietą ir lenktynėse pirmaujančiai dukart pasaulio čempionei olandei Mariannei Vos, kuri šiose lenktynėse triumfavo 2011 ir 2012 metais, pralaimi 14 minučių bei 12 sekundžių.

15 minučių ir 14 sekundėmis nuo olandės atsiliekanti Katažina Sosna pakilo į 54-ąją vietą, o Edita Janeliūnaitė bei Daiva Tušlaitė bendroje įskaitoje ir toliau užima vietas antrajame šimtuke – atitinkamai 126-ą bei 129-ą.

1. Marianne Vos (Olandija) 12 val. 04 min. 02 sek.
2. Pauline Ferrand-Prevot (Prancūzija) atsilieka 31 sek.