Lietuvos dviratininkas nuotolį numynė per 11 minučių ir 40 sekundžių bei finiše tik 17 sekundžių atsiliko nuo pergalę etape iškovojusio 2008-ų metų šių lenktynių nugalėtojo šveicaro Fabiano Cancellaros.

4 sekundes etapo nugalėtojui pralaimėjo antrą vietą užėmęs italas Adriano Maloris, 9 – sekundes – trečiojoje pozicijoje likęs baltarusis Vasilis Kirijenka.

1. Fabian Cancellara (Šveicarija) 11 min. 23 sek.
2. Adriano Malori (Italija) atsiliko 4 sek.
124. Peter Sagan (Slovakija) 2:59

Bendroje įskaitoje R.Navardauskas 51-ą vietą etape užėmusiam ir pergalę bendroje įskaitoje iškovojusiam Nairo Quintanai iš Kolumbijos pralaimėjo 25 minutes ir 48 sekundes.

Praėjusiais metais N.Quintana šiose lenktynėse liko antras, o triumfavęs ispanas Alberto Contadoras šįsyk bendroje įskaitoje liko tik penktas.