Lietuvis 5,57 km nuotolį numynė per 6 minutes 31 sekundę ir vos 9 sekundėmis atsiliko nuo pergalę iškovojusio ir pirmuoju lenktynių lyderiu tapusio lenko Michalo Kwiatowskio.

4 sekundėmis nuo lyderio atsiliko antrą bei trečią vietas užėmę atitinkamai australas Rohanas Dennisas ir vokietis Marcelis Kittelis.

1. Michal Kwiatkowski (Lenkija) - 6 min. 22 sek.
2. Rohan Dennis (Australija) - atsiliko 4 sek.

A. Kruopis Turkijoje liko toli nuo lyderių

Po trečio „Presidential Cycling Tour of Turkey“ lenktynių etapo lyderiu tapo estas Reinas Taaramae („Confidis“). Jis pirmą 187,7 km ilgio kalnų etapą įveikė per 5 val. 40 min. ir 31 sek.

Estas atakavo iki Elmali viršūnės likus 3 km, su juo kartu nuvažiavo jaunasis britas, Aidžio Kruopio komandos draugas Adamas Yatesas („Orica-GreenEDGE“). Iki finišo likus keliolikai metrų R. Taaramae padidino tempą ir laimėjo etapą bei iškovojo lyderio marškinėlius. Jaunasis britas atsiliko 5 sek. ir finišavo antras.

Trečias, atsilikęs 38 sek, finišavo esto komandos draugas prancūzas Romainas Hardy. A. Kruopis liko toli nuo lyderių ir ketvirtame etape padės A. Yatesui kovoti dėl aukštos vietos bendroje įskaitoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)