Po finišo sprinto nugalėjo buvęs pasaulio čempionas belgas Tomas Boonenas („Quick-Step Floors“). Jis 128,8 km nuvažiavo per 3 val. 40 sek. (vid. greitis – 42,775 km/h). Antrą ir trečią vietas užėmė italai – atitinkamai Elia Vivianis (Italijos rinktinė) ir Matteo Malucelli („Androni Giocattoli - Sidermec“). R. Navardausko komandos lyderis italas Vincenzo Nibalis finišavo 26-as.

„Atvažiavom sprintuoti visi pajėgiausieji. Vietiniai mėgėjai labai aršiai kovoja dėl pozicijų, todėl kartais reikėjo panaudoti alkūnes, kad apsisaugotum nuo nemalonumų. Pirmas sprintas nebuvo pats geriausias, bet emocijos geros. Laukiame kitų dienų", – po finišo komentavo R. Navardauskas.

Lenktynių lyderiu tapo E. Vivianis. Antrą vietą bendroje įskaitoje užima kolumbietis Fernando Gaviria („Quick-Step Floors“, +1 sek.), o trečią – jo komandos draugas T. Boonenas (+2 sek.). V. Nibalis (+12 sek.) užima šeštą vietą , o R. Navardauskas (+12 sek.) iš 155-os pozicijos šoktelėjo į 44-ą.

Iš 173 startavusių dviratininkų klasifikuoti 157.

Septynių etapų varžybos baigsis sekmadienį. Trečiadienį 22.00 val. (Lietuvos laiku) dviratininkų laukia 11,9 km pavienio starto lenktynės.