Čempione tapo 20-metė Rachel Kelly (26,80 sek.), antra liko 27-erių metų Amy Smith (26,85 sek.), o trečia finišavo 20-metė Ellen Thomas (27,11 sek.).

Tuoj pat vykusio 200 metrų plaukimo laisvu stiliumi finale kaunietė nuotolį įveikė per 2 min. 08,52 sek., užėmė septintą vietą ir savo koledžui iškovojo 679 taškus.

Nugalėtoja finale tapo 19-metė Siobhan-Marie O'Connor (1:57,28), aplenkusi 22-ejų metų Rebeccą Turner (1:59,24) ir 18-metę Amelią Maughan (2:00,02).

Komandų estafetės 4 po 100 metrų laisvu stiliumi finale, R. Meilutytė su Plimuto „Leander“ ekipos draugėmis Grace Vertigans, Julie Meynen ir Shauna Lee sugaišo 3 min. 43,72 sek., užėmė pirmą vietą, tapo čempionėmis ir uždirbo 847 taškus.

Pažymėtina, jog Lietuvos plaukimo rinktinės lyderė savo atkarpą įveikė greičiausiai - per 55,30 sekundės.

Antra vieta (3:45,97) atiteko varžybų šeimininkių kvartetui iš Mančesterio A komandos: Rebeccai Guy, Jessicai Lloyd, Georgiai Barton ir Emmai Saunders. Trečios liko (3:49,38) Šefildo atstovės. Jų ekipą sudarė: Rebecca Turner, Maya Westlake, Darcy Deakin ir Isobel Grant.

50 m peteliške finalas:

1. Rachael Kelly (20 metų; Loughboro) - 26,80 sek. (818 taškų)
2. Amy Smith (27; Loughboro) - 26,85 (814)
3. Ellen Thomas (20; Guildford) - 27,11 (790)
4. Charlotte Atkinson (18; Plymouth) - 27,42 (764)
5. Rūta Meilutytė (17; Plymouth) - 27,68 (742)
6. Rebecca Guy (22; Manchester) - 27,73 (738)
7. Grace Vertigans (18; Plymouth) - 28,03 (715)
8. Julie Meynen (17; Plymouth) - 28,22 (701)

200 m laisvu stiliumi finalas:

1. Siobhan-Marie O'Connor (19 metų; Bath) - 1:57,28 (893 taškai)
2. Rebecca Turner (22; Sheffield) - 1:59,24 (850)
3. Amelia Maughan (18; Keynsham) - 2:00,02 (834)
4. Shauna Lee (19; Plymouth) - 2:00,67 (820)
5. Maya Westlake (17; Sheffield) - 2:03,00 (774)
6. Niamh McDonagh (19; Loughboro) - 2:04,21 (752)
7. Rūta Meilutytė (17; Plymouth) - 2:08,52 (679)

Komandų estafetė 4x100 m laisvu stiliumi:

1. Plymouth Leander - 3:43,72 (847 taškai)

Isobel Grant - 59,28

Atrankos plaukimuose R. Meilutytė užėmė septintas vietas: 50 metrų peteliške ji sugaišo 27,65 sekundės, o 200 metrų laisvu stiliumi nuplaukė per 2 minutes 2,51 sekundės.

Estafetės 4 po 100 metrų laisvu stiliumi kvalifikacijoje, kurioje R. Meilutytė su ekipos draugėmis G. Vertigans, J. Meynen ir Sh. Lee sugaišo 3 minutes 49,46 sekundės, užėmė antrą vietą ir pateko į finalą.

Trečiadienį ryto finalų varžybose R. Meilutytė su „Leander“ ekipos draugėmis Eliza Duffy, Charlotte Atkinson bei G. Vertigans laimėjo 4 po 100 m komandų kompleksinio plaukimo rungties finalą. Tuo metu asmeninėje rungtyje - 100 metrų plaukime laisvu stiliumi - R. Meilutytė liko penkta.

Olimpinė ir pasaulio čempionė, pasaulio bei Europos rekordininkė ir daugkartinė šalies moterų plaukimo rekordų savininkė R. Meilutytė Mančesteryje ketina dar plaukti 50 ir 100 metrų distancijas krūtine.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)