Geriausia šalies plaukikė R. Meilutytė nuotolį įveikė per 26.29 sek., o jos kolegė E. Gliožerytė – per 26.66 sek. Bendroje įskaitoje jos užėmė atitinkamai trečią ir penktą vietas bei pateko į pusfinalį. Jame plauks 20 greičiausių iš 45 laikus kvalifikaciniuose plaukimuose užfiksavusių dalyvių.

45.Sarah KellyIRL28.49

Vėliau abi 17-metės lietuvės dalyvavo komandinėje merginų estafetėje 4x100 m kompleksinio plaukimo būdu. R. Meilutytė atstovavo pirmai Plimuto koledžo komandai, E. Gliožerytė – trečiai. Abi ekipos jos pateko tarp 10 finalininkių.

37.Soundwell4:35.42

R. Meilutytė sekmadienį dar plauks ir savo mėgstamos 100 m krūtine rungties finale. Ji atrankoje nuotolį įveikė per 1:11.05 min., o pusfinalyje laiką pagerino kiek daugiau nei keturiomis sekundėmis – 1:06.98 sek. Abiejuose plaukimuose ji buvo greičiausia iš visų sportininkių.

Olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė bei rekordininkė R. Meilutytė šios varžybose jau iškovojo tris medalius. Ji triumfavo asmeninėje 100 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje ir su pirmąja Plimuto komanda laimėjo 4x200 m laisvu stiliumi finalą, o kartu su E. Gliožeryte pasipuošė sidabro medaliu komandinėje merginų estafetėje 4x100 m plaukime laisvu stiliumi.

E. Gliožerytė dar užėmė užėmė 13-as vietas 100 m laisvu stiliumi ir 100 m nugara rungtyse. Be to, 17-metė plaukikė iš Lietuvos kartu su antrąja Plimuto komanda 4x200 m laisvu stiliumi rungtyje liko 24-a.

Varžybos Šefilde R. Meilutytei yra vienas iš paskutinių pasiruošimo etapų prieš Nandzingo jaunimo olimpines žaidynes Kinijoje ir Europos čempionatą Berlyne.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)