Plimuto (Plymouth) koledžui atstovaujanti lietuvė 50 metrų peteliške rungties trečiame atrankos plaukime nuotolį įveikė per 27.65 sek. ir finišavo antra.

Ji kvalifikaciniuose plaukimuose užėmė septintą vietą tarp 40 dalyvių ir pateko į finalą. Greičiausia atrankos varžybose buvo Amy Smith, užfiksavusi 26.69 sek. laiką.

8.Julie MeynenPlymouth Lea00:28.12

Netrukus lietuvė startavo ir 200 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi atrankos varžybose. Ji savo plaukime distanciją įveikė per 2:02.51 min.

Lietuvė bendroje įskaitoje užėmė taip pat septintą vietą ir taip pat dalyvaus finaliniame plaukime. Greičiausia tarp 20 dalyvių buvo Siobhan-Marie O'Connor - 1:58.92 min.

8.Ellena JonesSwim Swansea2:03.44

Paskutinėje dienos rungtyje – 4x100 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi estafetės atrankoje lietuvė kartu su Plimuto „Leander“ komandos draugėmis užėmė antrą vietą ir pateko į finalą.

Isobel Grant59.10

Europos, olimpinė ir pasaulio čempionė bei Europos R. Meilutytė Mančesteryje jau iškovojo vieną aukso medalį. Ji kartu su Plimuto „Leander“ ekipos draugėmis triumfavo 4x100 metrų kompleksinio plaukimo estafetės finale. Tuo tarpu asmeninėje rungtyje - 100 metrų plaukime laisvuoju stiliumi - ji liko penkta.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)