Greitesnė atrankoje buvo tik ukrainietė Anastasija Maliavina (1:08,91). Trečiu rezultatu į pusfinalį pateko suomė Silja Kansakoski (1:09,23). Pusfinalis, kuriame dalyvaus 16 plaukikių, vyks 13.45 val. Lietuvos laiku.

8. Florina Alexandra Ilie (Rumunija) - 1:12,26

200 m nugara rungties atrankos varžybose antradienį nepasisekė Ugnei Mažutaitytei. Ketvirtame kvalifikaciniame plaukime ji finišavo ketvirta (2:17,53), tarp 28 atrankos dalyvių užėmė keturioliktą vietą bei nepateko tarp aštuonių šios rungties finalo dalyvių.

Rungties atrankoje greičiausiai plaukė amerikietė Hannah Moore (2:11,02), australė Amy Forrester (2:12,85) ir italė Ambra Esposito (2:13,00).

Pirmadienį R. Meilutytė tapo 50 m plaukimo krūtine jaunimo olimpinių žaidynių čempione, o kitas Lietuvos plaukimo rinktinės narys Povilas Strazdas iškovojo sidabro medalį 200 m kompleksinio plaukimo rungtyje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)