Rytinėje sesijoje lietuvė sėkmingai pasirodė 50 m plaukimo krūtine rungtyje. R. Meilutytė distanciją įveikė per 31.21 sek. ir su geriausiu laiku pateko į finalą. Mažiausiai nuo lietuvės atsiliko olandė Moniek Nijhuis (31.34 sek.), o trečia buvo Amit Ivry (31.47) iš Izraelio.

R. Meilutytei nuo 2013 m. priklauso šios rungties pasaulio rekordas (29.48). Tiesa, šiame sezone geriausią rezultatą užfiksavusi yra princpinė lietuvės varžovė rusė Julija Jefimova (30.39).

Šeštadienį varžybose Prancūzijoje Rūta laimėjo 100 m plaukimo krūtine finalą. Mūsiškė pasirodė labai solidžiai – finišavo per 1 min. 5.46 sek. R. Meilutytė pagerino ne tik asmeninį sezono rekordą, bet ir pasiekė geriausią sezono rezultatą pasaulyje, aplenkdama iki tol reitingų lentelėje pirmavusią J. Jefimovą (1:05.89).

Sekmadienį vyrų 50 m plaukimo krūtine rungtyje Giedrius Titenis užtruko 28.61 sek. ir buvo 14-as. Lietuvis savo pasirodymą tęs B finale, kuriame bus kovojama dėl 9-16 vietų bendroje įskaitoje.

Per plauką į vyrų 50 m plaukimo peteliške A finalą nepateko Tadas Duškinas. Jis atrankoje finišavo per 24.58 sek. ir buvo 9-as.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (26)