Ketvirtadienį atrankos varžybose R. Meilutytė nuotolį nuplaukė per 29,04 sekundės ir, 0,5 sekundės pagerinusi pačiai priklausiusį rekordą, buvo septinta.

R. Meilutytė - greičiausia 200 m kompleksinio plaukimo atrankoje

Jau tris medalius Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykstančiame pasaulio jaunimo (merginų 14-17 metų amžiaus ir vaikinų 15-18 metų amžiaus) plaukimo čempionate iškovojusi Rūta Meilutytė ketvirtadienį savo taupyklę galės papildyti dar dviem apdovanojimais.

Išvakarėse į 100 m rungties krūtine finalą kelialapį iškovojusi pasaulio, Europos ir olimpinė čempionė ketvirtadienį buvo greičiausia 200 m kompleksinio plaukimo atrankoje - 2 minutės 15,10 sekundės - ir pateko į finalą.

Antrąją vietą šios rungties kvalifikacijoje užėmė japonė Emu Higuchi (2:15,15), o trečia liko amerikietė Ella Eastin (2:15,34).

Ketvirtadienį vakarinėse varžybose R. Meilutytė dar turėtų varžytis 50 m nugara rungties pusfinalyje, tačiau atsisakė plaukti 50 m peteliške rungties finale.

Antradienį Rūta Meilutytė iškovojo auksą plaukdama 50 m krūtine ir su Lietuvos komandos draugais džiaugėsi sidabru mišrioje 4 po 100 m kompleksinio plaukimo estafetėje, o trečiadienį tenkinosi sidabro medaliu 100 laisvu stiliumi nuotolyje.

Dar vieną sidabro medalį Lietuvai šiose pirmenybėse yra iškovojęs Danas Rapšys (100 m nugara), kuris ketvirtadienį varžysis 50 m nugara rungties finale.

U. Mažutaitytė liko 25-ta

Nepasisekė pusfinalio barjero įveikti Ugnei Mažutaitytei, kuri atrankoje sugaišo 30,19 sekundės ir liko 25-ta tarp 70-ties dalyvių. Iki išsvajotojo šešioliktuko Lietuvos plaukikei pritrūko 0,52 sekundės.

Greičiausiai 50 m nugara atrankoje plaukė Gabrielle Fa'Amausili (28,14 sek.) iš Naujosios Zelandijos, ukrainietė Iryna Glavnyk (28,72 sek.) bei rusė Darja Ustinova (28,91 sek.).

D. Margevičiui pritrūko 0,06 sek.

Per žingsnį nuo pusfinalio Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykstančiame pasaulio jaunimo (merginų 14-17 metų amžiaus ir vaikinų 15-18 metų amžiaus) plaukimo čempionate liko Deividas Margevičius.

Ketvirtadienį 50 m peteliške rungties atrankoje lietuvis sugaišo 24,88 sekundės ir liko septynioliktas tarp 87-ių kvalifikacijos dalyvių. D. Margevičius lieka pirmuoju atsarginiu pusfinalio dalyviu.

Greičiausiai šios rungties atrankoje plaukė Ryanas Coetzee (23,81 sek.) iš Pietų Afrikos Respublikos, Dylanas Carteris (23,87 sek.) bei rusas Jevgenijus Sedovas (23,92 sek.).

M. Auruškevičius nepateko į 200 m krūtine rungties finalą

Mantui Auruškevičiui nepavyko patekti į 200 m krūtine rungties finalą. Lietuvis atrankoje distanciją įveikė per 2 minutes 17,96 sekundės ir liko dvyliktas tarp 54-ių kvalifikacijos dalyvių. Iki finalinio aštuntuko Lietuvos plaukikui pritrūko 1,95 sekundės.

Greičiausiai šios rungties atrankoje startavo rusai Michailas Dorinovas (2:13,40) bei Aleksandras Platovas (2:13,43) ir japonas Ippei Watanabe (2:13,81).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (52)