Trečią vietą užėmė britė Emily Benham, nugalėtojai pralaimėjusi 25 sek.

Asta Šimkonienė užėmė 25-ą vietą(+3:55), Karolina Mickevičiūtė – 30-ą (+4:30), Renata Paulauskienė - 32-ą (+4:36), o Roma Puišienė – 41 vietą (+6:38).

Sprinto varžybose startavo 52 moterys, turėjusios įveikti 4,9 kilometro su 29 kontroliniais punktais trasą.

Vyrų grupėje du sportininkai įveikė trasą per vienodą laiką ir pasidalino aukso medaliais. Pasaulio čempionais tapo norvegas Hansas Jorgenas Kvale ir rusas Antonas Foliforovas, trasoje užtrukę 21 min. 46 sek. Trečią vietą užėmė taip pat Rusijos atstovas Grigorjus Medvedevas, nugalėtojams pralaimėjęs 6 sek.

Vyrų elito grupėje aukščiausią iš lietuvių vietą užėmė Regimantas Kavaliauskas, kuris nugalėtojams pralaimėjo 1 min. 38 sek. ir liko 19-oje vietoje.

Jonas Maišelis užėmė 30-ą vietą(+2:09), Tautvydas Zaliauskas – 33-ą (+2:14), Donatas Mickus - 40-ą (+3:00), Petras Andrašiūnas – 55-ą (+3:56), o Šarūnas Dmukauskas – 61-ą (+5:14) vietą.

Sprinto varžybose startavo 93 vyrai, turėję įveikti 5,7 kilometro su 31 kontroliniu punktu trasą.

Merginų jaunimo grupėje nugalėjo ir pasaulio čempione tapo čekė Veronika Kubinova, 4,8 kilometro su 27 kontroliniais punktais trasoje užtrukusi 21 min. 33 sek. Sidabro medalį iškovojo čekė Katerina Novakova, čempionei pralaimėjusi 23 sek. Trečią vietą užėmė suomė Ruska Saarela, atsilikusi 46 sek.

Merginų jaunimo grupėje geriausiai iš lietuvių pasirodė Algirda Zaliauskaitė, iškovojusi 7-ą vietą (+3:07). Viktorija Michnovič užėmė - 9-ą (+3:57), o Patricija Babrauskaitė – 21-ą (+8:06) vietą.

Vaikinų jaunimo grupėje pasaulio čempionu tapo švedas Oskar Sandberg, 5,3 kilometro su 27 kontroliniais punktais trasą įveikęs per 20 min. 18 sek. Sidabro medalį iškovojo Naujosios Zelandijos atstovas Timas Robertsonas, pralaimėjęs 3 sek., o trečią vietą užėmė suomis Konsta Vanhanenas, atsilikęs 9 sek.

Vaikinų jaunimo grupėje Danius Kalvaitis užėmė 23-ią vietą (+2:44), Aidas Žigilėjus – 26-ą (+2:52), o Vytenis Miliūnas –28-ą (+3:09).

Trečiadienį čempionate vyks vidutinės trasos varžybos.