Jis distanciją įveikė per 10,05 sekundės, finiše aplenkęs Europos čempioną britą Dwainą Chambersą (Dveiną Čeimbersą) bei tėvynainį Timą Montgomery (Timą Montgomerį).

Pasaulio čempionas Kimas Collinsas (Kimas Kolinsas) iš Sent Kitso ir Nevio finišavo tik šeštas:

8. Frankie Fredericks (Namibija) 10,47

Moterų 100 m bėgimo rungties nugalėtojai - 33 metų amerikietei Chrystei Gaines (10,98 sek.) - atiteko 75 tūkst. dolerių piniginis prizas.

"Moscow Challenge" varžybų Maskvoje bendrą prizų fondą sudarė 2 mln. dolerių.

100 m distancijoje sportininkai dar niekada nerungtyniavo dėl tokių didelių premijų, tačiau dukart lengvaatlečiams yra iškart išmokėta po 1 mln. dolerių.

1997 metais juos gavo kanadietis Donovanas Bailey (Donovanas Beilis), įveikęs amerikietį Michaelą Johnsoną (Maiklą Džonsoną) 150 m bėgime, o pernai Etiopijos bėgikas Hailė Gebrselassie irgi pelnė 1 mln. premiją už neoficialaus pasaulio rekordo pagerinimą 10 000 m gatvės bėgime Katare.