Ketvirtą pralaimėjimą iš eilės patyrę latviai liko paskutinėje B grupės vietoje. Tai reiškia, kad dėl išlikimo elitiniame divizione jiems dabar teks kovoti lemiamose rungtynėse.

Jų varžovais bus A grupės autsaideriai Suomijos 20-mečiai – rinktinė, triumfavusi serijoje iki dviejų pergalių, liks aukščiausiame divizione, o suklupusi 2018 metais turės žaisti 1A grupėje.

Kitame praėjusios nakties mače A grupėje dvi komandos grūmėsi dėl geresnių pozicijų prieš atkrintamąsias varžybas. Pergalę po baudinių serijos šventė šveicarai, 5:4 (1:3, 2:1, 1:0, 0:0, 1:0) pranokę Danijos ledo ritulininkus.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

1.Švedija3300013:49
2.Danija4111111:156
3.Čekija310207:85
4.Šveicarija3020111:114
5.Suomija300034:80

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):