„Mūsų šaunioji masažuotoja Vanda ruošia mane rytojaus startui!:)“, - savo „Facebook“ profilyje nuotrauka pasidalijo R. Meilutytė.
Rūta Meilutytė mėgaujasi atpalaiduojančiu raumenų masažu

Prieš kelias jaunojo lietuvė pademonstravo įspūdingą formą - Anglijoje vykusuiose regioninėse „ASA SWR Short Course Championships“ plaukimo varžybose ji pagerino net tris Lietuvos rekordus.

Sau neįprastoje, 50 m plaukimo peteliške rungtyje, R. Meilutytė finale finišavo per 26,91 sek. ir iškovojo aukso medalį. Kartu tai naujas Lietuvos rekordas, iki šiol priklausęs Gritei Apanavičiūtei (27,56 sek.).

Taip pat R. Meilutytė šeštadienį triumfavo ir plaukdama 50 m nugara (28,36 sek.), taip pagerindama Rugilei Mileišytei priklausiusį Lietuvos rekordą (28,95 sek.).

16-metė R. Meilutytė pasiekė geriausią rezultatą 200 m plaukime nugara (2:10.09), pagerindama Ugnei Mažutaitytei priklausiusį rekordą (2:11.12). Anglijoje R. Meilutytė net su Lietuvos rekordu užėmė tik trečią vietą.

Taip pat Plimuto koledžui atstovaujanti R. Meilutytė Anglijoje nugalėjo ir 100 m plaukimo laisvu stiliumi rungtyje (54,18 sek.). Šioje rungtyje penkta finišavo Eva Gliožerytė (56,93), aštunta – Jūratė Ščerbinskaitė (58,95).

Gruodžio 12-15 dienomis Danijoje vyksiančiame Europos čempionate trumpajame (25 m) baseine be R. Meilutytės dalyvaus dar 10 Lietuvos plaukikų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)