Kitame susitikime Suomijos ledo ritulininkai 3:2 (0:1, 2:0, 1:1) įveikė Čekijos komandą.

Čekams, kurie yra Euroturo varžybų lyderiai ir planetos pirmenybių bronzos medalininkai, tai buvo pirma nesėkmė šį sezoną.

Pirmo kanalo taurės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčiai, taškai):

1.Rusija110005:13
2.Suomija110003:23
3.Čekija100102:30
4.Švedija100101:50

2012-2013 metų sezono Euroturo varžybų lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčiai, taškai):