A. Gudžius surengė prasčiausią sezono pasirodymą ir geriausiu paskutiniuoju bandymu diską nusviedė 61,63 metro. Ankstesniu bandymu pasaulio disko metimo čempionas numetė vos 59,85 metro, o pirmasis bandymas nebuvo įskaitytas.

Galiausiai, varžybose, kuriose dalyvavo 12 sportininkų, A. Gudžius liko dešimtas. Tarp 8 geriausių sportininkų nepatekęs atletas negavo šanso atlikti 3 papildomų metimų.

Varžybas laimėjo Fedrickas Dackresas, užfiksavęs 67,01 metro rezultatą. Po šios pergalės jamaikietis su 25 taškais tapo lyderiu bendrojoje įskaitoje. A. Gudžius su 22 taškais buvo nustumtas į antrąją vietą.

„Deimantinės lygos“ varžybų finalas vyks paskutinėmis rugpjūčio dienomis Briuselyje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)