Prizininkių trejetas 10 km distancijoje buvo toks pat, kaip ir išvakarėse vykusiose sprinto lenktynėse, tik nugalėtoja tapo švedė Elisabeth Hoegberg, antrąją vietą išsaugojo vokietė Juliane Doll, o greičiausia sprinte buvusi kita Vokietijos biatloninkė Franziska Hildebrand liko trečia:

1.Elisabeth Hoegberg (Švedija)35 min. 02,1 sek. (0 baudos ratų)
2.Juliane Doll (Vokietija)atsiliko 7,9 sek. (4)
3.Franziska Hildebrand (Vokietija)28,8 (3)
4.Varolin Hennecke (Vokietija)46,9 (4)
5.Julija Džyma (Ukraina)47,7 (2)
...
43.Leslie Mercier (Prancūzija)8:22,4 (6)

Bendrojoje sezono įskaitoje aukščiausiai iš Lietuvos atstovių pakilusi Natalija Kočergina su 70 įskaitinių taškų užėmė 64-ą vietą, o nugalėtoja su 485 taškais tapo vos vieną pergalę sezone iškovojusi vokietė Franziska Hildebrand:

1.Franziska Hildebrand (Vokietija)485 tšk.
184.Darja Jurlova (Estija)1

Vyrų 12,5 km persekiojimo lenktynėse Lietuvos biatlonininkai nestartavo, o nugalėtoju vėl tapo vokietis Florianas Grafas, aplenkęs prizininkais tapusius rusą Timofejų Lapšiną bei norvegą Martiną Engą:

1.Florian Graf (Vokietija)35 min. 49,7 sek. (2 baudos ratai)
2.Timofej Lapšin (Rusija)atsiliko 34,0 sek. (4)
3.Martin Eng (Norvegija)46,6 (3)
4.Michael Reiter (Austrija)52,8 (4)
5.Pietro Dutto (Italija)1:04,9 (5)
...
53.Kevin Kane (D. Britanija)7:47,2 (5)

Bendrojoje Europos biatlono taurės varžybų įskaitoje sėkmingiausiai iš Lietuvos atstovų dalyvavęs Tomas Kaukėnas su 89 taškais užėmė 58-ą vietą, o Europos taurę iškovojo rusas Viktoras Vasiljevas, sekmadienį finišavęs septintas: