Pačių vyriausių – 16-mečių – amžiaus grupėje dominavo dvi Lietuvos komandos. Aukso medalius iškovojo Šiaulių „Baltrex-Šiaulių“ komanda. Ji turnyre 3:0 nugalėjo „Harnica“ (Ukraina), 26:0 – „Rugby Verband Bayern“ (Vokietija), 12:0 – „Leipzig“ (Vokietija), 12:0 – Rygos „Rugby Development Assoc.“ (Latvija) ir 12:0 – Prahos „Slavia“ (Čekija) ekipas bei sužaidė lygiosiomis 0:0 su Vilniaus regbio akademijos (VRA) atstovais. Pastariesiems atiteko sidabro apdovanojimai.

Geriausiu viso turnyro žaidėju pripažintas „Baltrex-Šiaulių“ narys Matas Miežys.

Amžiaus grupėje iki 14-os metų „Baltrex-Šiaulių“ regbininkai iškovojo bronzos medalius. Šiauliečiai pusfinalyje tik po atkaklios kovos 10:15 pralaimėjo Ričanio „Mountfield“ (Čekija) komandai, o mažajame finale 20:0 sutriuškino „Petrovice“ ekipą. Šioje grupėje taip pat sėkmingai kovojo ir VRA auklėtiniai, kurie tarp 15-os komandų užėmė aštuntą vietą.

Net trys Lietuvos komandos varžėsi 12-mečių grupėje. Čia tarp 24-urių ekipų 15-ą vietą užėmė Vilniaus „Geležinis vilkas“, 16-ą – „Baltrex-Šiauliai“, 22-ą – VRA.

Vaikų iki 10 metų varžybose „Geležinis vilkas“ tarp 24-urių komandų užėmė aukštą devintą vietą.

Patys jauniausiai „Geležinio vilko“ atstovai kovojo aštuonmečių grupėje. Čia jaunieji vilniečiai užėmė 17-ą vietą tarp 23-ijų komandų.

„Pagal tai, kiek turnyre Prahoje turėjome žaidėjų, tai rezultatai labai geri. Liūdna, kad dėl mokslų ir kitų priežasčių kai kurie žaidėjai negalėjo išvykti, bet kelionė įvyko. Tik mažiausiems sunkiai sekėsi nuo nekontaktinio (TAG) regbio prisiderinti prie kontaktinio. Visi kiti – stiprūs vidutiniokai“, – mintimis dalinosi „Geležinio vilko“ prezidentas Audrius Jakutis.

Prahos regbio festivalyje dalyvavo 6-16 metų sportininkų komandos iš Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Čekijos, Vokietijos, Ukrainos ir Austrijos.