Pajėgiausias pasaulio tenisininkas N. Djokovičius eliminavo 20-ą reitingą turėjusį tautietį Janko Tipsarevičių - 7:6 (7:2), 6:7 (3:7), 6:0, 3:0. Ketvirtame sete J. Tipsarevičius dėl traumos atsisakė tęsti kovą.

Trečia turnyro ir pasaulio raketė R. Federeris iš Šveicarijos ketvirtfinalyje laimėjo prieš 11-u skirstytą prancūzą Jo-Wilfriedą Tsongą 6:4, 6:3, 6:3.

Ketvirtfinalio rezultatai:

1-Novak Djokovič (Serbija) – 20-Janko Tipsarevič (Serbija) - 7:6 (7:2), 6:7 (3:7), 6:0, 3:0, - J. Tipsarevičius dėl traumos atsisakė tęsti kovą;
3-Roger Federer (Šveicarija) -11 Jo-Wilfried Tsonga (Prancūzija) 6:4, 6:3, 6:3.

Paskutiniuose aštuntfinalio mačuose pergales iškovojo nugalėtojo titulą ginantis ispanas Rafaelis Nadalis, škotas Andy Murray’us ir amerikiečiai Andy Roddickas bei Johnas Isneris.

Beje, abu kortų šeimininkai eliminavo aukštesnį reitingą turėjusius žaidėjus. A. Rodickas nugalėjo ispaną Davidą Ferrerą, o J. Isneris įveikė prancūzą Gilles’į Simoną.

Vyrų aštuntfinalio mačų rezultatai:

2-Rafael Nadal (Ispanija) – Gilles Muller (Liuksemburgas) 7:6 (7:1), 6:1, 6:2;
4-Andy Murray (D. Britanija) – Donald Young (JAV) 6:2, 6:3, 6:3;
21-Andy Roddick (JAV) – 5-David Ferrer (Ispanija) 6:3, 6:4, 3:6, 6:3;
28-John Isner (JAV) – 12-Gilles Simon (Prancūzija) 7:6 (7:2), 3:6, 7:6 (7:2), 7:6 (7:4).

Ketvirtfinalio poros:

28-John Isner (JAV) – 4- Andy Murray (D. Britanija);
21-Andy Roddick (JAV) – 2-Rafael Nadal (Ispanija).

Pusfinalio pora

1-Novak Djokovič (Serbija) - 3-Roger Federer (Šveicarija).

Vyrų vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 2000 ATP reitingo taškų ir 1,8 mln. JAV dolerių čekis.

Moterų vienetų varžybose sužaisti ketvirtfinalio mačai, kuriuose pergalę iškovojo ketvirtojo „US Open“ čempionės titulo siekianti amerikietė Serena Williams, planetos reitingo lyderė iš Danijos Caroline Wozniacki, antrąją raketę Verą Zvonariovą eliminavusi australė Samantha Stosur ir vokietė Angelique Kerber.

S.Stosur JAV čempionato pusfinalyje žais pirmą kartą. S. Williams – šeštąjį.

Serenos varžove pusfinalyje bus C. Wozniacki, kuri varžybas pernai paliko būtent šioje jų stadijoje. Danijos tenisininkė vis dar siekia jos pirmojo „Didžiojo kirčio“ titulo.

Moterų vienetų varžybų ketvirtfinalio mačų rezultatai:

1-Caroline Wozniacki (Danija) – 10-Andrea Petkovič (Vokietija) 6:1, 7:6 (7:5);
9-Samantha Stosur (Australija) – 2-Vera Zvonariova (Rusija) 6:3, 6:3;
Angelique Kerber (Vokietija) - 26-Flavia Pennetta (Italija) 6:4, 4:6, 6:3;
28-Serena Williams (JAV) – 17-Anastasija Pavliučenkova (Rusija) 7:5, 6:1;

Pusfinalio poros:

28-Serena Williams (JAV) – 1-Caroline Wozniacki (Danija)
9-Samantha Stosur (Australija) – Angelique Kerber (Vokietija).

Vyrų vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 2000 WTA reitingo taškų ir 1,8 mln. JAV dolerių čekis.

Moterų vienetų turnyro finalas iš šeštadienio nukeltas į sekmadienį, o vyrai pajėgiausią žaidėją išsiaiškins pirmadienį.