Lietuvos ekipos vartus vėl gynė Vladislavas Kuzminas. Rungtynės prasidėjo atkaklia kova, komandos apsikeitė keliomis pavojingomis atakomis. 12-ą minutę už kojos pakišimą nubaustas lietuvis Erikas Sadauskas. Laimei, svečiai neišnaudojo žaidėjų persvaros ir „Baltica“ surengė kontrataką, tačiau A. Fiščevo siųstas ritulys pralėkė šalia vartų. Pirmasis kėlinys baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Antrojo kėlinio pradžioje už kojos pakišimą baudą gavo rusas V. Charkovas. Po kelių minučių nubaustas ir E. Kamolinšas. Rungtynių tempas išaugo ir 28 minutę prasižengė lietuvių žaidėjas V. Freisas. Po kelių minučių baudą gavo „Zelenograd“ žaidėjas G. Lapinas, o po minutės prasižengė ir D. Galuška. „Baltica“ išnaudojo žaidėjų persvarą aikštėje ir po Jurio Zieminšo perdavimo ataką tiksliai užbaigė puolėjas Vladislavas Nikulinas - 1:0. 36 min. už varžovo laikymą rankomis nubaustas rusas K. Poplevinas. Kėlinys baigėsi minimalia šeimininkų persvara - 1:0.

46-ą minutę „Zelenograd“ ekipa išlygino rezultatą (1:1). Ritulį į lietuvių vartus pasiuntė G. Lapinas. Tačiau jau netrukus, 49 min., po „Zelenograd“ paprašytos minutės pertraukėlės „Baltica“ vėl persvėrė rezultatą - 2:1. Po tikslaus A. Fiščevo perdavimo antrąjį įvartį pelnė Vladislavas Nikulinas. Svečių bandymai išlyginti rezultatą buvo nesėkmingi. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos aikštelėje susistumdė komandų žaidėjai. Už grubumą nubausti L. Potočekas ir L. Rimjanas. Paskutinę kėlinio minutę „Baltica“ paprašė minutės pertraukėlės, po kurios „Zelenograd“ ekipa vartininką pakeitė puolėju. Tačiau ši taktika nepasiteisino ir lietuviai šventė pergalę minimaliu skirtumu.

Artimiausias rungtynes „Baltica“ žais šeštadienį, spalio 12 dieną, Elektrėnų ledo rūmuose su „Tveriči“ ekipa.