E. Gliožerytė savo atkarpą įveikė per 2 min. 10,00 sek. - greičiausiai savo ekipoje.

Greičiausiai distanciją nuplaukė Plimuto pirma komanda (Plymouth Leander; Shauna Lee, Juliette Casini, Julie Meynen ir Megan Bowen; 8:17.68), kuriai šįkart neatstovavo lyderė Rūta Meilutytė.

Estafetės 4x200 m laisvu stiliumi rezultatai:

1. Plymouth Leander A (Shauna Lee, Juliette Casini, Julie Meynen ir Megan Bowen) - 8:17,68
2. City of Sheffield (Maya Westlake, Darcy Deakin, Jessie Westnidge ir Isobel Grant) - 8:19,18
3. City of Leeds (Linda Shaw, Magdalena Cygan, Jemma Aylesbury ir Georgia Coates) - 8:26,76
...
24. Plymouth Leander B (Eva Gliožerytė 2:10,00, Charlotte Hill, Tamir Gonen Cohen ir Katarina Blanco) - 8:45,88
...
35. Sevenoaks - 8:55,81

Ketvirtadienį 100 metrų rungties laisvu stiliumi (17-18 metų amžiaus grupė) pusfinalyje 17-metės R. Meilutytė nuotolį įveikė per 56,41 sek. ir finišavo pirma, o E. Gliožerytės laikas buvo septintas (58,17 sek.).

Bendroje įskaitoje Europos, pasaulio ir olimpinė čempionė taip pat užėmė pirmą vietą, o jos kolegė liko trylikta. Finalas vyks penktadienį.

Trečiadienį E. Gliožerytė 100 metrų plaukimo nugara (17-18 metų grupė) pusfinalyje liko 13-a ir į finalą nepateko. 17-metė Lietuvos plaukikė nuotolį įveikė per 1:04,79 min. ir nuo 10-os vietos, kuri garantavo vietą finale, atsiliko vos 0,26 sek.

Varžybos Šefilde R. Meilutytei yra vienas iš paskutinių pasiruošimo etapų prieš Nandzingo jaunimo olimpines žaidynes Kinijoje ir Europos čempionatą Berlyne.