Pirmąją varžybų dieną pagerinti du 50 m nugara rungties Lietuvos rekordai: Valdemaras Garunkštis (trenerė J.Statkevičienė) distanciją įveikė per 29,97 sek. ir pagerino šalies 15-mečių rekordą, o Edvinas Dautartas (tr. R.Duškinienė), nuotolį nuplaukęs per 28,41 sek., atnaujino 17-mečių rekordą.

Antrąją varžybų dieną pasižymėjo Aurimas Valaitis (tr. J.Statkevičienė). Jis 50 m krūtine įveikė per 31,33 sek. ir pagerino sau pačiam priklausiusį rekordą.

Sumavus surinktus taškus, absoliučiai geriausiais varžybų plaukikais tapo: jaunučių grupėje - Jelizaveta Griškovą (tr. L.Šilkina) ir Aurimas Valaitis; jaunių grupėje - Rugilė Mileišytė (tr. R.Gudaitis) ir Edvinas Dautartas.

Bendrojoje įskaitoje daugiausia taškų surinko Vilniaus vandens sporto mokyklos I ir Kauno plaukimo mokyklos I komandos iškovojusios pergales atitinkamai jaunučių ir jaunių varžybose. Joms buvo įteiktos kompanijos "Coca Cola HBC", pristatančios sportinį izotoninį gėrimą "Powerade", įsteigtos taurės.

Iš viso varžybose dalyvavo net 215 plaukikų.